zadania z trescia

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

zadania z trescia...
Napisano 08-04-2005 18:33
, przez Rafflo
kto może mi rozwiązać zadanko???
piotr kupił w sklepie 2kg bananów po "x"zł za 1 kg, 3 kg mandarynek po "y" zł za 1 kg i 4 kg jabłek po "z" zł za 1 kg.
uzupełnij zdania.
za banany zapłacił_______zł, a za mandarynki_______zł. jabłka kosztowały_______zł.
Wielkie THX!!! za odpowiedź!!!!
...
Napisano 16-08-2018 19:27:30
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
...
Napisano 08-04-2005 18:57
2x
3y
4z
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.55