Jak się bić?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Jak się bi...
Napisano 21-02-2008 12:53
Jak się bić? tylko nie chodzi mi o to żeby ktoś po tym leżal i nie umial wstac...jak atakowa kogos starszego?
Odp: Jak się bi...
Napisano 25-04-2018 09:02:26
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Odp: Jak się bi...
Napisano 29-02-2008 21:02
można złabac kogoś za mały palec i ciągnąc w dół gwarantuje nikt sie nie zapsze
Odp: Jak się bi...
Napisano 16-03-2008 13:23
, przez IoVoI
Jak dla mnie , trzeba się bić jak sie tylko umie tzn. ja robie tak że daje ziomkowi kose (stawiam noge za nim i go pcham) nastepnie siadam na nim i lapie go za koszulke i mowie czy bedzie jeszcze fikal jak powie ze bedzie to wtedy go wale
Odp: Jak się bi...
Napisano 23-03-2008 20:31
, przez natixa
lewy sierpowy :D
Odp: Jak się bi...
Napisano 24-03-2008 13:39
, przez staephun
Nie należy się bić. Ludzie w XXI wieku powinni nauczyć się sztuki dyplomacji i dialogu.
Odp: Jak się bi...
Napisano 05-05-2008 12:12
, przez dana8-)
zapisz sie na boks tam mozesz sie bic ale nie wykorzystuj tego potem na ulicy ....
Odp: Jak się bi...
Napisano 05-05-2008 18:27
, przez krokus
Llole napierdalanka sama leci
Odp: Jak się bi...
Napisano 15-05-2008 16:36
, przez Romus
staephun ma racje ale to nie ten świat. Jak Cię kolo zaczepił to no bij sie jak umiesz. Najlepiej pierdolić lewe i prawe na ryja. Nie ma co bić po brzuchu itp. Ryj ---> najbardzeij boli, najbardziej skuteczne, najbardziej kończące walkę ( o ile trafisz :PP po rękach może pójść )
Odp: Jak się bi...
Napisano 18-07-2008 11:03
podejsc i przywalić :D
Odp: Jak się bi...
Napisano 18-07-2008 13:19
, przez Kasiek91
Najlepiej zapisać się na jakieś sporty walki. Jeżeli chcesz umieć walczyć w obronie to proponuję judo, uczy skutecznej walki przy małym nakładzie siły (wykorzystuje się ciężar ciała napastnika, po 3,4 latach ćwiczeń przerzucisz osobę 2x cięższą od siebie). Uczy też jak się przewracać, żeby sobie krzywdy nie zrobić.

Jeżeli chcesz po prostu znać kilka uderzeń, które pomogą Ci w ewentualnej ucieczce lub obezwładnieniu, to celuj w takie punkty na ciele jak: splot słoneczny, nasada nosa, szczęka od dołu, kolano (zwłaszcza od tyłu), kostka (z boku - kiedy jedna noga napastnika jest wysunięta do przodu i kiedy główny ciężar ciała znajduje się właśnie na niej, czyli kiedy my się cofamy, a on idzie w naszą stronę, podhaczamy ją wewnętrznym kantem stopy uderzając od zewnątrz do wewnątrz - przy mocnym, celnym uderzeniu, każdy leży natychmiast, jak będzie za słabe lub niecelne, straci równowagę i da nam jakieś 3, 4 sekundy przewagi). Warto też nauczyć się przynajmniej jednego trzymania w parterze. Żeby wiedzieć jak kogoś zblokować żeby nie mógł się ruszyć i mógł spokojnie poczekać na przyjazd służb umundurowanych... :D
Odp: Jak się bi...
Napisano 31-07-2008 19:26
, przez morus
czytam i niektórzy piszą o sztukach walki hmmm. dobry pomysł Polecam Krav Mage sam trenuje i jest w 100% skuteczna. Ale mowie ci lepiej uciec a jak juz nie mozesz to polecam kopniecie w piszczel,krocze,uderzenie w krtań :) pozdr!
Odp: Jak się bi...
Napisano 01-08-2008 17:56
Ja polecam się zapisać na kickboxing. Ciosy musisz wyporowadzać całym ciałem zaczynając od nóg potem przez ruch bioder barków wyprowadzasz cios. Trzymaj ręce wysoko tak żebyś miał twarz zasłonietą i staraj się nie opuszczać gardy. Cios prosty najlepiej wyprowadzaj na "czubek" brody a sierpowy na boczną cześć szczęki. Stosój też kopnięcia. Bij tam gdzie najbardziej boli
Odp: Jak się bi...
Napisano 08-09-2008 19:18
, przez 1218omd
najlepiej weż się za treningi sportów walki...dopiero pózniej zastanów się jak się bić....Ja trenowałem boks 12lat i karate 4lata...trochę pakowałem na sylwetkę i mogę się bić!POWODZENIA!!!!
Odp: Jak się bi...
Napisano 10-09-2008 07:15
, przez aniuś
ale faceci maja niskie poczucie wartości i inteligeci.Bić się...aby wpierdolić, bo kogoś nie lubisz, bo się napiłeś i ci odjebało?dzieci w przedszkolu mogą bić się o zabawke, ale po ok 10 latach juz jestes na tyle dorosły i inteligętny aby wiedziec że bicie się z kimś to szczyt głupoty i chamstwa, bez wzgledu na to kto zaczął.
Odp: Jak się bi...
Napisano 14-09-2008 00:30
, przez MRV
A ja sądzę, że takich cwaniaków, co zaczepiają, bądź zaczynają bić bez wyżej uzasadnionej przyczyny powinno się brać na resocjalizację.
Jeżeli nie to wskazane przymusowe "leczenie" psychologiczne.
Świat od razu stałby się choć trochę lepszy.

------------------------

Dlaczego przychodzi "nam" (dla tych, co się nie domyślają, to nie do wszystkich skierowane słowa) żyć w świecie, który obfituje w zacofanych intelektualnie ludzi, nie rozważających niemal wszystkich sensów wielu ważniejszych sytuacji...
Gdyby dałoby się podzielić ludzi intelektualnie, to.......nie da się zrobić czegoś takiego, bo istotą życia jest wielowymiarowość istnienia wzajemnego. Niestety.

--------------------

Cóż...
Jeżeli miałoby jednak dojść do prób dążenia w kierunku znaczącego wyrównania intelektu wśród ludzi, nie uwzględnając naturalnych właściwości "jednostek umysłowych", to potrwałoby to bardzo długo.

Problem jest bardzo trudny do rozwiązania, bo do tego potrzebnych byłoby wielu ludzi myślących o tym temacie poważnie, a dziś chyba niewielu takich jest na świecie.
Myślę, że to kwestia setek (albo i więcej) lat...

Pozdrawiam : )
Odp: Jak się bi...
Napisano 14-12-2010 18:32
, przez razorex
Uderzenie w krtań może człowieka zabić, ale spoko... Jak dupniesz lekko to tylko może się porzygać. Ja tam jak się lałem ostatnio to na twarzy bólu nie odczuwałem, tylko zmęczenie. Po brzuchu się nawet opłaca bo, gdy dostanie dość solidnie i celnie to oddechu złapać nie może i masz wolną rękę do popisu.
Pozdrawiam
Odp: Jak się bi...
Napisano 07-01-2011 16:12
najważniejsze żebyś się nie denerwował nawet jak jest dożo większy ,silniejszy i lekkomyślnie odważny na spokojnie jak idziesz po ulicy nigdy nie trzymaj rąk w kieszeni a wracając do bójki dokładnie obserwuj każdy najmniejszy ruch przeciwnika mi trener zawsze powtarza na każdym treningu że im bardziej nad sobą panujesz tym większą masz przewagę i już ;D a i jeszcze na ugiętych nogach staraj się lewą wysunąć bardziej do przodu i dociągaj ciosy i wszystkie wyprowadzaj z gardy nie odsłaniaj głowy i w gardzie nie za szeroko łokcie i będzie git ;p w czasie walki nawet jak ci nosa złamie to to nie boli ,dopiero po jakimś czasie ;) pzdr
Odp: Jak się bi...
Napisano 10-01-2011 02:26
, przez fijalek15
No najlepiej na początku np. SOLÓWKI założyć gardę .. Podbiedz do przeciwnika..Uderzyć go Lewym Prostym i szybkim prawym sierpowym..potem kopnąć w noge (można w udo , ale najlepiej w piszczel).. Następnie jeszcze raz lewy prosty i prawy sierpowy I próba przewrócenia przeciwnika.. Najlepiej albo kucnąć i wziąć go za nogi i do tyłu wywalić , albo złapać za kark i ściskać po woli rzucając go na ziemie..Później można na niego wskoczyć i bić go po twarzy.. To chyba najlepsza decyzja ;)pozdrawiam.
Odp: Jak się bi...
Napisano 18-01-2011 15:58
, przez zbuj
pokaż mu fiutka to może ucieknie i Ci nic nie zrobi ^^ ;d
ZAPISZ SIĘ NA JAKIŚ KURS SZTUK WALKI TAM CIE WSZYSTKIEGO NAUCZĄ!
Odp: Jak się bi...
Napisano 19-06-2011 22:55
Ale głupoty tu piszecie Czy wam nie wstyd ????????? Ktoś jak się urodził ciotą to bic się nie będzie umiał!!!
Biją się tylko tacy co się bic nie umią(wyjątek kibole) i chcą bic takich samych leszczy jak oni sami (mogą byc przypakowani ale są strachliwymi dupami)Sztuką jest nie pobic słabszego ale mu pomóc. Ja miałem taką sytuację dośc nie dawno (mam 18 lat) zaczynali do mnie trzej kolesie na stacji PKS nie byłem sam ale wyszedłem do nich i zapytałem o co im chodzi oni powiedzieli że mi wpierdo.. a ja zapytałem czy razem czy osobno (zrobiłem im wstyd) mówią że razem to mówię do nich DAWAC który pierwszy - bali się a że ja się biłem kiedyś (raz na rok ) uderzyłem jednego i drugiego kopnąłem a trzeci odeszedł na bok nie buraka złapał . Nie warto się bic ale DOBRĄ OBRONĄ JEST PSYCHIKA.Ja wtedy ich uderzyłem bo mi na ubliżali alę bic się umiałem i umię ALE DLA TYCH CO BIC SIĘ NIE UMIĄ POLECAM TO NIE WYJDZIESZ WTEDY NA DUPĘ
Odp: Jak się bi...
Napisano 22-12-2011 12:24
, przez dkciuk1
Ja jak się bije z kolegą albo z kimś innym to chwytam go za mięśnie (u rąk) jak naciera na mnie to mu kopie w stopę (powierzchnią mojej stopy) żeby upadł na jedno kolano, wtedy biorę go za kark niezbyt mocno, okręcam go tak żeby się wywalił, później kładę się na niego plecami i zakładam dźwignię na rękę lub nogę. Warto dać mu lewe kolano na klatę a prawe pod jego lewą rękę i zacząć mu dociskać do ziemi, po tym jest taki ból że musi odpuścić. ( Albo kopnij w jaja i potem mu przy******l w coś)
Odp: Jak się bi...
Napisano 22-12-2011 12:27
, przez dkciuk1
Ja mam jeszcze tak że mam starszego brata o 3 lata i jak on mnie kiedyś bij( jak to bracia) to teraz jestem przyzwyczajony i jak mnie ktoś po brzuchu bije to nic mi się nie dzieje. Raczej czuje ból ale mi to nic nie robi leje goscia dalej
Odp: Jak się bi...
Napisano 31-12-2011 16:21
, przez typydnia
OBSTAWIASZ MECZE - SPRAWDZ NASZE TYPY DNIA- www.obstawianiemeczy.blogspot.com
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.24