Opis pokoju

nastepnych 20Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Edukacja Język Niemiecki

Opis pokoju

Potrzebuję opisu pokoju na dzisiaj wieczorem, tzn. jak najszybciej:/

A opis po polsku wygląda tak :
Moj Pokój Jest Koloru Niebieskiego! Po Lewej Stronie Stoi Biurko, A na nim Komputer, Przy Którym Spędzam Dużo Czasu. Naprzeciwko Biurka Stoi Regał, Na którym jest Dużo Książek, Najwięcej o motoryzacji! W Moim pokoju jest jedno Okno, Które daje Dużo Światła ! Przy Oknie stoi Moje Wielkie wygodne łóżko! A na Podłodze leży wielki Dywan!! W moim pokoju spędzam dużo czasu i myślę, że jest ładny.


Tak To powinno mniej wiecej być. Można Troszkę pozmieniać!! Jeśli to nie sprawi problemu, proszę jeszcze o wymowę! Z góry Dzięki ;]
08-05-2005 16:16

Mein Zimmer ist blau. Links steht ein

21-04-2014 04:08:31

Mein Zimmer ist blau. Links steht ein

Mein Zimmer ist blau. Links steht ein Schreibtisch, auf ihm steht ein Computrer vor dem ich viel Zeit verbringe. Gegenüber dem Schreibtisch steht ein Regal, auf dem viele Bücher stehen. Die meisten davon handeln über Autos. In meinem Zimmer gibt es ein Fenster, welches viel Licht in das Zimmer bringt. Unter dem Fester (pod oknem) steht mein grosses Bett. Auf dem Fussboden liegt ein grosser Teppich. In meinem Zimmer verbringe ich sehr viel Zeit und ich denke, dass es schön ist.
08-05-2005 16:42

Potrzebuję opisu pokoju na dzisiaj

Potrzebuję opisu pokoju na dzisiaj


A opis po polsku wygląda tak

Mój pokuje jest bardzo duzy na scianach mam wywieszkone plakaty,po prawej stonie stoi biurko , a na nim komputer i laptop przy ktorym spedzam bardzo duzo czasu Po lewej stronie stoi regal na ktorym jest duzo ksiazek i plakatow z roznich filmow kolo okna stoi telewizor . Na podlodze lezy dywan w ciapki. Kolo dzwi jest sredni piec .W moim pokoju jest jedno okno na oknie mam dwa kwiatki.Z okna mam bardzo duzy widok na ulice.Przy piecu stoi moje wielkie wygodne łóżko!.
W moim pokoju spędzam dużo czasu i myślę, że jest zajefajny

Tak To powinno mniej wiecej być. Można troszkę pozmieniać! Jeśli to nie sprawi problemu, proszę jeszcze o wymowę! Z góry dzieki >:)
09-11-2006 13:16
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 2.03