Marihuana!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Marihuana...
Napisano 20-01-2009 16:27
, przez Turekbb
Stuff, weed, zielsko, ganja, kanabis to wszystko nazwy dość kontrowersyjnej używki jaką jest marihuana. Co o niej sondzicie? Czy popalacie z kolegami, i co sądzicie o jej działaniu i poruwnywaniu do alkoholu.
Ja osobiście lubię czasem zapalić odstresować się a jeśli chodzi o alkohol to wg mnie nie ma porównania ganja jest czymś który wyciąga z ciebie wszystkie najlepsze cechy a alkohol sprawia że upijasz się a to wg mnie upokaża człowieka. To moje zdanie ale chętnie poznam wasze ciekaw jestem co o tym sądzicie.
Marihuana...
Napisano 21-08-2019 15:44:54
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Marihuana...
Napisano 21-01-2009 17:25
, przez Sonny123
A moim zdaniem Marik123 pisze do nas z zakładu dla osob ograniczonych umysłowo, bądź na nadopiekuńczych rodziców którzy niepozwalaja mu wychodzic z domu ;)

Ja też czasem lubie zapalic, moim zdaniem ganja to nic złego ;-) Fizycznie nieuzaleznia, bynajmniej nic mi o tym niewiadomo :) A od alko jest o tyle lepsza, ze niema po niej zadnych skutkow ubocznych na 2 - gi dzien :D 0 kaca itp. ;D wstajesz i czujesz sie dobrze :) JESTEM ZA LEGALIZACJA XD
Marihuana...
Napisano 21-01-2009 21:58
, przez avon
można od czasu do czasu zapalic ale nie cały czas ...! potem włączają sie jakies shizy i ludzie przez okna chca skakać.. samobujstwa popełniaja i takie tam... było duzo takich przypadków..
Marihuana...
Napisano 22-01-2009 15:01
, przez Sonny123
Avon ... widac doswiadczenie z Trawka masz 0 !! i nieumiesz czytac !!
Nie bylo zadnych stwierdzonych przypadkow zgonow spowodowanych ganja ;) i z tego co wiem z dosw. niema sie po tym zadnych schiz .. poprostu jest lajtowo ;D albo masz zjazd i niemozesz sie ruszac ale to tez jest fajne xD mialem 2 razy juz tak hehe i pale dalii :D ale tak w sumie srednio raz na 2 - 3 mce ;D
Ludzie popełniaja samobojstwa bo są głupi to jest 1 a po 2 raczej po zazyciu srodkow halucynogennych czy cis w tym stylu, ale nie po Ganji !
Sprobojcie i sami sie przekonajcie ;d
Marihuana...
Napisano 22-01-2009 15:31
, przez avon
no ok ty jarasz raz na 2-3 miesiace ale mi o to sie rozchodzi ze jak ktoś cały czas pali dzień w dzień to potem jest pierdolnęty znam kilka takich osób...
Marihuana...
Napisano 12-05-2009 20:42
, przez remik7
A skąd bierzecie marihuane? Już od długiego czasu myślę żeby sobie zapalić ale nie wiem skąd ją wziąść. W komentarzach pisanych przez Was wyczytałem że już dużo osób paliło ganje i mam do Was takie pytanie: Skąd wziąść troche zioła żeby se zakopcić i żeby nie było przypału? Help !
Marihuana...
Napisano 12-05-2009 23:33
, przez MRV
@remik7 - Myślisz, że ktoś Ci jednoznacznie odpowie? W Internecie nie ma anonimowości.

Jeżeli chodzi o samo zioło, to nie uzależnia fizycznie, lecz nieprawda, że nie powoduje szkód w organizmie. Zgadza się, że nie niszczy układu nerwowego, jak nikotyna i alkohol, lecz ilość wydzilanych substancji smolistych jest znacznie, znacznie większa w porównaniu do papierosów.
Zmniejszona pojemność płuc, odma płucna, rak krtani, płuc i tym podobne choroby nie przychodzą tak "późno", jak w przypadku palenia tytoniu po kilkudziesięciu latach, lecz dużo szybciej i to pod zmienioną postacią.

Widać teraz, że nie jest już tak różowo, a sama ganja jest jednocześnie stymulantem (pobudza, jak kofeina), depresantem (opóźnia, jak alkohol), psychodelikiem (zaburza ośrodkowy układ nerwowy, jak LSD). Taki miks.
Marihuana...
Napisano 14-05-2009 12:08
RAz czy 2 razy się zaciągnęłam, nie żałuje... Mój stosunek do owej używki jest raczej neutralny. Jeśli chodzi o alkohol, nie kręci mnie upijanie siw tzw. 3 dupy... To żałosne... choć niektórych bawi, to jak osoba pijana się zachowuje... dla mnie takie zjawisko jest żenujące, może za bardzo się tym przejmuje, w każdym razie, alkohol tylko okazjonalnie i z umiarem.
Marihuana...
Napisano 13-08-2009 00:30
Ludzie co wy gadacie. Jakie schizy, że jak się za długo pali? Długo to ile?! Ja paliłem ponad3 tygodnie w 3gimnazjum codziennie z kumplami i zdałem gimnazjum bez problemów. Mało tego zjarany wyszedłem na środek i zaliczałem na trójke z polusa, ale poszedłem po układzie z panią i mi wpisała 3 zanim jeszcze zacząłem cokolwiek mówić, a no ii ... mówiłem na temat zażywania narkotyków, to w sumie moje przemówienie było bardziej zachęcające niż jako forma przestrogi. Chodzi i to, że niektórzy nawet po 1 piwie mają faze, ja już tyle nie pale(nie tyle co kiedyś) w tym roku maturka a później studia>! Trzeba być kreatywnym i ambitnym w tych czasach a coś takiego jak palenie to nawet nie nałóg prędzej nawyk, a jak widze ludzi co chodzą podqrwieni jak raz dziennie nie zapalą, albo uważają się za kogoś lepszego, od razu skate, to sami wystawiają o sobie opinie.
Marihuana...
Napisano 13-08-2009 23:47
, przez MRV
Można jeszcze dodać, że marihuana uszkadza pamięć długotrwałą.
Marihuana...
Napisano 19-02-2011 17:11
, przez Ossa
MRV gówno się znasz jak już to krótkotrwalą
Marihuana...
Napisano 29-04-2011 01:32
, przez norbus
jebać was alkohol rządzi i trza chlać na 3 dupy! tylko pizdy nie dadzą rady i wymiękają jebać ich!
Marihuana...
Napisano 29-04-2011 01:32
, przez norbus
jebać was alkohol rządzi i trza chlać na 3 dupy! tylko pizdy nie dadzą rady i wymiękają jebać ich!
Marihuana...
Napisano 27-02-2012 11:08
boski chilaut mógłby trwać na wieki :) obserwacja świata przez ciężkie powieki :)
nie ma żadnego porównania !
zobaczcie sobie osobe która pije z 3 lata codziennie, a taką która pali ziółko... odp:
po alkoholu jest sie menelem, śmierdzącym wiecznie itp a ludzie palący to ludzie mądrzy, ambitni i zadbani ! przede wszystkim ! alkohol zabija powoli. doprowadza człowieka do takiego stanu że człowiek trafia do szpitala... NIE DAJCIE SIE ZABIĆ! PALCIE ZIÓŁKO!!!
Marihuana...
Napisano 25-09-2018 18:57
, przez amcioz
Moim zdaniem zabranianie stosowania marihuany jest bezsensu. Na szczęście bez problemu możemy kupić w Polsce olejki CBD https://konopmed.pl/ tego jeszcze nie zabronili :D
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 1.02