Za trzy ołówki po 0,60zł i 4 zeszyty zapłaciłam 7zł. ile kosztuje zeszyt?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Za trzy ołówki po 0,60zł i 4 zeszyty zap...
Napisano 15-04-2009 18:26
Za trzy ołówki po 0,60zł i 4 zeszyty zap...
Napisano 18-11-2019 13:13:40
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Za trzy ołówki po 0,60zł i 4 zeszyty zap...
Napisano 15-04-2009 18:37
, przez Matit
Za trzy ołówki po 0,60zł i 4 zeszyty zap...
Napisano 15-04-2009 19:14
, przez mat
Za trzy ołówki po 0,60zł i 4 zeszyty zap...
Napisano 03-05-2015 17:12
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.37