Jak szybko nauczyć się języka obcego?

nastepnych 20Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Edukacja Jak się uczyć

Jak szybko nauczyć się języka obcego?

Jak szybko nauczyć się czegoś z języka obcego?
12-05-2005 17:18

...

22-07-2014 21:42:32

...

To zależy od Ciebie. Jeśli jesteś osobą, wzrokowcem to najlepiej byś uczyła się z kartki i wpatrywała sie w nią. Jesli szybko uczysz się piosenek i zapamiętujesz melodie to jesteś osobą -słuchowcem. Musisz wtedy nagrać sobie to na dyktafon, na plytke albo ghłośno czytać wtedy napewno się nauczysz. Powodzonka!!:) Proszę o ocenke!!
12-05-2005 17:38

jesli chcesz nauczyc sie slowek to dobra

jesli chcesz nauczyc sie slowek to dobra metoda jest zapisanie ich na malych karteczkach, z jednej strony po polsku z drugiej angielskie tlumaczenie, i przekladajac je uczysz sie ich, ktore juz znasz odkladasz na bok a pozniej wracasz i spradzasz czy wciaz pamietasz. Ta metoda uczylam sie w ciagu 30 minut ok 100slowek. jest bardzo dobra przed sprawdzianem!
16-05-2005 23:23

Jest metoda przez czytanie książek

Jest metoda przez czytanie książek,
zobacz tu (ale tylko po rosyjsku):
http://www.franklang.ru/
07-09-2005 07:19

polecam zatem zakup materialow ktore

polecam zatem zakup materialow ktore fajnie do niej przygotowuja, ja kupilam razem z kilkoma kolezankami (wyszlo nas to po ok 3zl za osobe a wiec grosze a jest naprawde przydatne), polecam wszystkim maturzystom!

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=70958034
10-11-2005 17:31

Moją osobista metodą naucznia języka

Moją osobista metodą naucznia języka obcego .np. na sprawdzian czy nauczenie się jakiś słówek jest taki, gdy masz np. w podręczniku jakieś słowa a ich nie rozumiesz weź słownik np. angielsko-polski , polsko- angielski jeśli mowa o języku angielskim , napisz koło słowa co oznacza przetłumaczenie, weź kartke i przepisz te słowa ,powieź na widocznym miejscu,np tam gdzie się uczysz, na ścianie (tablica korkowa) ucz się słow przez 15-20 min dziennie ,a następnie zaglądaj od czasu do czasu przy nauce i powtarzaj na głoś przed snem powtórz to samo a na 2 dzień sukces murowany.Powodzenia

:P
13-11-2005 14:27

Moją osobista metodą naucznia języka

samemu będzie raczej ciężko - a wiadomo, że w szkole państwowej to nas szybko nie nauczą... ostatnio w Krakowie i kilku innych miastach Polski otwarto szkołę AXON, gdzie podobno zdobywa się jeden poziom w jeden semestr, czyli dwa razy szybciej niż w innych szkołach językowych - może warto tam rzucić okiem ;)
05-10-2010 13:07

Moją osobista metodą naucznia języka

Tej tematyce poświęciłem całą stronę: http://swiatjezykow.blogspot.com/

Mam nadzieję, że tam znajdziecie coś dla siebie :) Jakby co, to zawsze mogę pomóc.
Pozdrawiam!
10-10-2010 09:10

Moją osobista metodą naucznia języka

wbijaj do jakiejś porządnej szkoły językowej. Jest kilka dobrych. Na pewno u siebie znajdziesz taką. Koszt nie jest duży - chociazby w ogólnopolskich Speak Up wychodzi miesięcznie około 200zł opłaty. Ogólnie w językach jest zasada - dla chcacego nic trudnego.
23-04-2011 22:43

Moją osobista metodą naucznia języka

Również jestem za tym, żeby iść do szkoły językowej. Samemu raczej ciężko się nauczyć, a w grupie to zawsze raźniej. Jednak dobrze jest wybrać taką, która będzie zwracać uwagę na komunikację (jak np. jest to w Axonie), taka nauka na pewno jest efektywniejsza.
09-06-2011 12:55

Moją osobista metodą naucznia języka

nie ma prostej recepty na to jak się nauczyć języka obcego (nie ważne jakiego) w „5 minut”. Wydaje mi się, że najlepiej wybrać się do porządnej szkoły językowej na kurs indywidualny. No i samemu trzeba się zaangażować, bo wiadomo, że nawet najlepszy nauczyciel wszystkiego za nas nie zrobi. Ja się uczyłam angielskiego w szkole językowej i bardzo to sobie chwalę. Miałam naprawdę fajnych nauczycieli, aż chciało się przychodzić na zajęcia, nie to co w szkole;/ jeśli jesteś z warszawy to poszukaj sobie informacji nt. szkoły HappyHours, bo tą szkołe znam ;]
29-08-2011 13:26

Moją osobista metodą naucznia języka

Na tej stronie: http://kamilkuczynski.com/jak-szybko-nauczyc-sie-jezyka-obcego/ masz kilka ciekawych punktów. TO jest tak naprawdę dobry początek.

1 ucz się z ciekawych historii, która powoduje, że Twój umysł się nie nudzi, podobny mechanizm był wykorzystywany w Biblii.

2skup się na tym, aby być jasno i wyraźnie zrozumianym, a nie formie. Odpuść sobie gramatykę na początku. Nie widać szybko postępów, a i tak się nie przydaje na początku

3 słuchać tego samego rodzaju nagrań i muzyki, obserwując dokładnie intonacje i melodie języka
4 wybrać treść którą lubisz
5 czytać łatwe powieści i ćwiczenia, ponieważ umysł uwielbia interesujące historie,, a nienawidzi nudy, Spal swoje podręczniki, czytaj łatwe śmieszne i interesujące powieści. Najlepsze są śmieszne interesujące powieści, a dzięki temu poprawisz swoje słownictwo, a nawet gramatykę

6 zdobądź zagranicznych kolegów i koleżanki, aby jeszcze szybciej poprawić swoją wymowę i mieć motywacje

pozdrawiam
28-12-2011 12:40
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.81