Opcja dla nieśmiałych?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Opcja dla nieśmiałych...
Napisano 23-08-2010 00:02
Jestem nieśmiałą dziewczyną (17 lat) i nie wiem jak mogę znaleźć chłopaka. jakie miejsca są do tego odpowiednie? I co zrobić żeby chłopak sam zagadał?
Opcja dla nieśmiałych...
Napisano 10-06-2026 18:45:49
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Opcja dla nieśmiałych...
Napisano 26-08-2010 14:53
, przez kinio10
Ty pomogłaś mi, więc ja SPRÓBUJĘ pomóc Tobie. Moja siostra ma już chyba 4 chłopaków. A jak to robi nie wiem. Z pewnością używa perfumy i ubiera się modnie. Wygląda ładnie i nie podpisuje się pod nikogo. To napewno duży plus. Chodzi na miasto z kumpelami i na spacery. Może tam łapie facetów. Chodzi też nad jezioro. Jak już go będziesz mieć na oku zachowuj się tak aby zrozumiał że wpadł Ci w oko. Musisz być sobą i patrzeć mu w oczy z niedalekiej odległości. To pomoże.
POWODZENIA!!!
Opcja dla nieśmiałych...
Napisano 04-09-2010 22:15
Powiedz mi lepiej gdzie chodzą takie nieśmiałe i ciche dziewczyny:) Bo ja nigdzie takich znaleźć nie mogę :(:(
Opcja dla nieśmiałych...
Napisano 16-09-2010 22:05
Ciche i nieśmiałe dziewczyny często siedzą w domu i czytają książkę ;) Możesz je też znaleźć na samotnym spacerze w parku :)
pytanie:
odpowiedź: