Jak rozkreklamować swój biznes?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

<

Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 15-07-2015 15:44
, przez Katafor
Cześć. Myślę o działalności gospodarczej, ale nie wiem skąd wezmę klientów. Jak polecacie promować firmę? Czy trzeba zatrudnić do tego jakąś agencję?
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 21-08-2019 16:00:47
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 15-07-2015 17:12
, przez dynamitri
Zapomniałeś powiedzieć o najważniejszym - jaka to będzie działalność ;) To ma naprawdę ogromne znaczenie. Nie powiedziałeś czy chcesz promować się w sieci czy tradycyjnie. w sieci zadbaj o stronę internetową i pozycjonowanie. A tradycyjnie, to koniecznie porządne wizytówki w dużych ilościach. Dawaj je jak największej ilości osób. W końcu któraś z osób zostanie Twoim klientem. Tylko drukuj je w solidnych drukarniach, które mają wysoką jakość wydruku, bo niektóre firmy wołają o pomstę do nieba. I ulotki. Z ulotkami podobna historia. Jak chcesz mieć pewność, że dotrą do odpowiednich osób, to sam je rozdawaj. I również drukuj je w polecanych miejscach.
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 17-07-2015 23:30
, przez malinaaaa
Otóż to, forma promocji w dużej mierze zależy od branży. Jeżeli prowadzi się lokalny biznes dobrym rozwiązaniem będzie marketing mobilny, czyli masowa wysyłka wiadomości sms/mms/vms, taki system można bezpłatnie przetestować na platformie http://serwersms.pl. Bardzo ważna jest również obecność w Internecie, żaden biznes nie ma dziś szans na powodzenie bez funkcjonalnej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych.
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 01-07-2016 13:48
bardzo dobrym sposobem na start dla firmy i dla twojego produktu jest udział w targach branżowych. Ciekawe eventy tego typu organizują targi w Krakowie w swoim przepięknym EXPO! Można zdobyć klientów oraz pozyskać przydatne kontakty biznesowe! Teraz w Warszawie odbędą się targi opakowań Packaging Innovations na których moim zdaniem bardzo warto się pojawić bo to już 8 edycja a są bardzo popularne
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 19-01-2017 13:43
, przez Danni1990
Przede wszystkim warto wcześniej dowiedzieć się,jakie potrzeby występują w grupie potencjalnych klientów, a także dokonać ich segmentacji. W tym celu warto skorzystać z oferty firmy badawczej. Osobiście w swojej firmie korzystałem z oferty zamieszczonej na portalu http://www.badania-rynku.com.pl/ Spotkałem się z życzliwym kontaktem, szybką realizacją, a co najważniejsze, bardzo wysoką jakością przeprowadzonych analiz. Dzisiaj widzę, że dzięki badaniu reklama przyniosła bardzo duży skutek, co było niezwykle istotne zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia biznesu.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 1.74