Ewangelia z niedzieli

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Ewangelia z niedzieli...
Napisano 25-09-2005 10:56
, przez ebka
potrzebne mi jest streszczenie w pięciu zdaniach dzisiejszej tj. niedzielnej ewangelii.Kto pomoże;) tylko o czym było
,,Mt 21,28-32...
Napisano 25-02-2018 04:59:24
, przez zadane
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
,,Mt 21,28-32...
Napisano 25-09-2005 13:28
, przez bafi
,,Mt 21,28-32)
Jezus powiedział do arcykapłanów i starszych ludu: Co myślicie? Pewien człowiek miał dwóch synów. Zwrócił się do pierwszego i rzekł: Dziecko, idź dzisiaj i pracuj w winnicy! Ten odpowiedział: Idę, panie!, lecz nie poszedł. Zwrócił się do drugiego i to samo powiedział. Ten odparł: Nie chcę. Później jednak opamiętał się i poszedł. Któryż z tych dwóch spełnił wolę ojca? Mówią Mu: Ten drugi. Wtedy Jezus rzekł do nich: Zaprawdę, powiadam wam: Celnicy i nierządnice wchodzą przed wami do królestwa niebieskiego. Przyszedł bowiem do was Jan drogą sprawiedliwości, a wyście mu nie uwierzyli. Celnicy zaś i nierządnice uwierzyli mu. Wy patrzyliście na to, ale nawet później nie opamiętaliście się, żeby mu uwierzyć.''


W tej Ewangeli przedstawione jestkłamstwo,pozory,deklaracja bez pokrycia,fałszerstwo,puste obietnice.Tak postąpił syn1.Postarał się zyskał ojca przychylność,kupił sobie łaskę.
2 syn.był leniwy nie chciało mu się,ale był szczery,prawdomówny nie taki jak 1syn.Zastanowil się,zmienił zdanie i poszedł.
Każdemu z nas trudno przychodzi przyznać się do błędu, a jeszcze trudniej go naprawić.Każdy czyn jest ważniejszy od slowa.I zawsze jest czas aby się poprawić,nawrócić.
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.91