naturalne produkty zwalczajace zly choresterol

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

naturalne produkty zwalczajace zly ...
Napisano 28-06-2006 12:58
, przez Anke
Czesc .Mam 43 lata i za wysoki zly choresterol 400,prawdopodobnie odziedziczylam to sobie.Fakt nadwage mam rowniez ale:nie pale,alkoholu nie spozywam,uprawiam regularnie sport.Chcialam zapytac czy istnieja naturalne produkty,ktore zbijaja te paskude.Tabletki juz biore simvaHEXAL sklad simvastatin 40mg x dziennie,wiem ze nie co pomoze ,ale procz odpowiedniego odzywiania-staram sie jak moge-chcialam naturalnymi "srodkami" pomoc w kuracji.Czy istnieja jakies szczegolne produkty?
Masz bardzo wysoki cholesterol (norma to...
Napisano 18-06-2018 23:03:18
Sprobuj na http://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Masz bardzo wysoki cholesterol (norma to...
Napisano 28-06-2006 18:41
, przez Galen
Masz bardzo wysoki cholesterol (norma to 135). W takim przypadku sama dieta może nie pomóc i konieczne jest dodatkowo leczenie farmakologiczne. Leki takie jak: simwastatyna (składnik takich loeków jak Zocor, Simgal. Cardin, Vasilip, Vastan), Mevacor albo Baycol bardzo dobrze zbijają cholesterol. Co do środków naturalnych to podobno Vitrum Cardio od unipharmu pomaga (uwaga jednak na interakcje ze statynami). Poza tym możesz spróbowac Benecolu podobno działa.
Trochę za płytko...
Napisano 22-07-2006 00:03
Zadane pytanie jest bardzo uproszczone: mam problem -> proszę o tabletkę, która go rozwiąże. To oczywiście perfidny efekt wbijania ludziom do głowy takiego sposobu funkcjonowania, tu: przez firmy farmaceutyczne.

Problem jest o wiele bardziej złożony i trzeba podejść do niego jak do dużego problemu zdrowotnego.

Masz dwie możliwości: poszukać jeszcze czegoś - innej tabletki i z czasem łykać ich coraz więcej, lub już teraz potraktować poważnie, bo to jest powazne ostrzeżenie.

- Należy sprawdzić i określić, czy masz do czynienia z tzw. zespołem Ravena.
- Trzeba by też coś więcej wiedzieć o poziomie trójglicerydów.
- Sprawdzić poziom cukru, powyżej to 86 lampka ostrzegawcza.
- Funkcjonowanie wątroby.
- Natomiast, na dzień dobry: BEZWZGLĘDNIE zacząć właśnie od diety.
Wszystkie medykamenty zajmują się obniżaniem poziomu cholesterolu, lecz (prawie) nikt nie zadaje sobie pytania DLACZEGO on jest taki jaki jest?
Inaczej mówiąc "chory objaw medycyny: leczenie objawów"...
Obniżanie cholesterolu bez wpływania na przyczyny powodujące taki stan to biznes dla producentów leków i żadnej poprawy stanu w organiźmie.

ZAPOMNIJ o tym, że zdrówko się będzie poprawiać jeśli nie zabierzesz się za swoją DIETĘ, styl życia i suplementację.
Przede wszystkim nalezy odsunąć wszelkie oleje i margaryny, włącznie z tymi co to ponoć robią cuda z cholesterolem ...
Wprowadzić w zamian, np. olej z pestek winogron, masło ucierane z tymże olejem, lub masło G.
Zapewne należy zmniejszyć ilość spożywanych tzw. szybkich węglowodanów, a więc w szczególności cukier we wszelkiej postaci, białe pieczywo, słodycze, napoje.
Zero produktow smażonych na olejach.
Aby skonkretyzować dietę należałoby wiedzieć więcej o twoim metaboliźmie.

Aby jednak odpowiedzić na twojej pytanie: z pewnością wskazane: omega3 (EPA+DHEA) z zimnych wód morskich, prawdopodobnie pikoliniam chromu i cynk.

To wszystko jednak dalej dość ogólne informacje. Potrzebujesz dobrej diagnostyki, w szczególności analizy pierwiastkowej z opisem, i/lub typowania metabolicznego.

Oczywiście, mozesz jeszcze jakis czas to ignorować, lub udawać, że "coś" pomaga. Wtedy jednak za jakiś czas będziesz już pytał o inne kwestrie.
-
pytanie:
odpowiedź:


load_avg: 0.32