Jak się zmusić do nauki??

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Jak się zmusić do nauki...
Napisano 02-07-2007 13:42
, przez katar
Przez ostatnie 3 lata się obijałam w szkole. I to nie tak, że żadko się uczyłam - ja się wogóle nie uczyłam. Zapamiętywałam wszystko co było na lekcji a w domu odpoczywałam. A teraz przeraża mnie pójście do liceum (dostałam się do bardzo dobrego), bo już zapomniałam jak to jest się uczyć. Jak można się zmusić do nauki??
Odp: Jak się zmusić do nauki...
Napisano 01-10-2020 04:47:24
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Odp: Jak się zmusić do nauki...
Napisano 18-07-2007 20:21
, przez domcia_95
nie wiem czy to pomoże ja też tak mam ale mi to pomogło:)możesz nie myslić o nauce jako uciążliwej pracy...możesz sobie naprzykład porymować jak uczysz się np. do sprawdzianu, kartkówki, testu zapamiętywaj najważniejsze rzeczy i stwórz z tego wierszyk rymowany, lub też najlepiej by było uczyć się z kimś nie chodzi mi o mame bo np. mi się nie chciało uczyć z mamą nie wiem czemu ale np. z przyjaciółką, koleżanką zawsze jest jakoś lepiej pozdrawiam:*
Odp: Jak się zmusić do nauki...
Napisano 04-08-2007 09:37
, przez Isole
Pomyśl sobie tak: jak teraz nie zmusisz się do ruszania głową to potem całe życie będziesz ruszała rękami... trochę wysiłku w szkole = lepsze życie po szkole... do szkoły chodzisz parę lat, pracujesz całe życie ;) działa jak nic...
mam nadzieję, że pomogłem...
Wystarczy muj sposob...
Napisano 30-08-2007 18:54
Uczysz sie do np sprawdzianu-zapamiętujesz tekst z ksiazki i ukladasz z niego pisenke.Oczywiscie spiewasz ja przez caly dzien-mi to pomaga!!!Mam nadzieje ze pomoglem,nara!!!
Odp: Jak się zmusić do nauki...
Napisano 03-10-2007 20:46
, przez michal
Możesz spróbować kompletnego kursu http://kursy.odpowiedz.pl/szybkanauka/
Odp: Jak się zmusić do nauki...
Napisano 22-06-2011 20:40
, przez andreu
Witam! Nie ma metody szybkiej i dobrej takie poprostu nie istnieją. Aby nauczyć się jakiegokolwiek języka potrzeba poświęcenia i czasu. Przedewszystkim proponuję Ci spróbować uczyć się po 20 min dziennie oczywiście możesz więcej jeśli pozwoli ci na to twój czas. Dobrą rozwiązaniem jest uczenie się w szkołach. Jest też prosta metodę, która polega na wypisaniu wszystkich wyrazów na małe kolorowe karteczki i czytaniu ich po kilka razy dziennie. Jest to metoda, której poświęcisz trochę czasu, ale efekt zadowoli Cię. Według mnie najlepiej zapisać się na kurs jakiś zewnętrzny ze względu na to, że jak masz zapłacony kurs to cię to skutecznie motywuje. Polecam Speak up, których znam bo sam tam chodzę. Let's play!
pytanie:
odpowiedź: