Jak sie zemścić na chłopaku?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

<

Jak sie zemścić na chłopaku...
Napisano 15-02-2008 19:51
mam 21 lat, chodze z moim chłopakiem od 4 lat a on zerwał ze mną w walentynki, w dodatku na gg a potem rozesłał tą perfidną wrzute (w dodatku wyssaną kompletnie z palca) do wszystkich swoich (i naszych wspólnych) znajomych na gg i teraz pół miasta sie do mnie nie odzywa i nie chce mieć ze mną nic wspólnego. nawypisywał tam zę si puszczam z jego kumplem jak on wyjeżdża na studia zaoczne co drugi tydzień, ze go zdradzam na prawo i lewo itp...;(
oczywiscie nic z tego nie jest prawdą, bo nigdy go nie zdradziłam, ani nawet nie przyszło mi to do głowy. kochałam go a on wykręcił mi taki numer. nawet nie wiem jak sie pokazać ludziom bo wiekszość obrzuca mnie wyzwiskami lub przynajmniej mierzy wzrokiem;( została przy mnie tylko naprawde niewielka grupka prawdziwych przyjaciół, którzy jednak nie mogą mi pomóc... prosze, poradźcie mi coś bo zwariuje. a czuje ze jedyne co mi przyniesie ulge to to, zeby on odczuł coś podobnego na swojej skórze. CHCE ZEMSTY!!!
Odp: Jak sie zemścić na chłopaku...
Napisano 28-09-2020 16:48:35
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Odp: Jak sie zemścić na chłopaku...
Napisano 21-02-2008 19:56
, przez steniu
Zemsta przynosi tylko chwilową satysfakcję, a później przynosi rozgoryczenie. Dzieje się tak w przypadku osobób dojrzałych, a myślę, że taką osobą jesteś, mając 21 lat. Prawdziwe zwycięstwo osiągniesz poprzez dalsze uczciwe życie. Wytrwała praca nad sobą pokaże innym kim naprawdę jesteś. Nie możesz okazywać słabości wewnetrznej. Duchowe rozsterki wkrótce ustąpią.Wtedy dpiero zauważysz wokół siebie wielu innych wspaniałych i prawdziwych przyjaciół, którzy docenią Twoje zalety. Pośród nich znajdziesz TEGO JEDYNEGO !!!
pytanie:
odpowiedź: