Problemy współczesnej młodzieży. Bardzo proszę o pomoc, pilne ! ?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Problemy współczesnej młodzieży. Bardzo ...
Napisano 10-04-2009 17:39
, przez Alicja
Młodzież, która chce zacząć samodzielne życie boryka się z wieloma problamami, które nie łatwo jest rozwiązać. Ja powiem o pięciu z nich.
Pierwszy problem wiąże się z miejscem zamieszkania. Młodzież chce mieć swoje mieszkanie, ale zazwyczaj nie mają na to pieniędzy i rodzice nie są w stanie im w tym pomoc. Problem ten dotyczy również miasta. Młodzi ludzie chcą mieszkać tam, gdzie mają szansę na dobrą pracę i lepsze życie.
Drugi problem dotyczy nauki. Każdy młody człowiek chce studiowac na bezpłatnej uczelni i aby tam się znaleśc musi zdać dobrze egzaminy. I mając wyższe wykształcenie każdy ma większe szanse na lepsza pracę.
Trzeci problem dotyczy pieniędzy. Każdy człowiek, młodszy czy starszy, potrzebuje pieniądze na zycie. Młodzież również potrzebuje pieniądze na swoje wydatki. Niektórzy potrzebuja na uczelnie, ksiązki, transport, inni zaś na dodatkowe zajęcia czy zywność. Młodzież, ktora mieszka w małej miejscowości ma małe szanse na zdobycie pracy. Tym, którzy mieszkają w dużych miestach jest ławiej, ponieważ jest tam więcej firm, ktore oferuja pracędorywczą dla studentów. Gdy student nie ma pracy i rodzice nie mogą pomoc mu finansowo, może starać się o stypendium.
Czwarty problem. Każdy młoddy człowiek powienien wiedzieć, co jest dla niego dobre a co złe. Powinien dążyć, do tego co zaplanował i żeby życie było jak najlepsze, czyli żeby nic mu nie brakowało.
Piątry problem wiąże się z czasem wolnym. Kązdy młody człowiek powinien robić to co lubi i to na co ma ochote. Jest bardzo dużo miejsc, w których można miło spędzić czas: kino, teatr, pływalnia, siłownia, restauracja. Ci, ktorzy nie maja zainteresowań, nie wiedzą co robić, nudza się. Brak zajęcia może prowadzić do pijaństwa, narkomani, huligaństwa.


Problemy współczesnej młodzieży. Bardzo ...
Napisano 27-09-2020 13:42:32
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Problemy współczesnej młodzieży. Bardzo ...
Napisano 10-04-2009 19:16
Przeczytaj odpowiedź zeecena na Twoje poprzednie pytanie http://odpowiedz.pl/188078/30/Kilka-zdan-prosze-o-przetlumaczenie-na-jrosyjski-.html

Moderator
Problemy współczesnej młodzieży. Bardzo ...
Napisano 10-04-2009 23:00
, przez Alicja
Oczywiście, że czytałam to. Dlatego jesli ktoś zechce mi pomóc prosze o napisanie na maila [email protected]
DZIĘKUJĘ
pytanie:
odpowiedź: