BARDZO PROSZĘ O PRZETLUMACZENIE KILKA ZDAŃ PROSZĘ?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

BARDZO PROSZĘ O PRZETLUMACZENIE KILKA ...
Napisano 24-04-2009 16:10
, przez gabimp
Cześc Jurek,proszę Cię odbierz dziś z dworca mojego kolegę, który przyjeżdża dziś do mnie z Moskwy.Pociąg będzie na dworcu o godzinie 17 piętnaście.Ja nie mogę go odebrac osobiście ,ponieważ muszę iśc z mamą na wizytę do lekarza na godzinę 17.Powiadomiłem już mojego kolegę-Adama, że odbierze go ktoś inny.Adam jest wysoki, ma krótkie włosy i jest blondynem. Będzie miał czerwony plecak i chorogiewkę w ręku ,więc go rozpoznasz.Dziękuję Ci Jurek za przysługę ,odwdzięcze się-cześc.
BARDZO PROSZĘ O PRZETLUMACZENIE KILKA ...
Napisano 28-09-2020 19:52:28
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
BARDZO PROSZĘ O PRZETLUMACZENIE KILKA ...
Napisano 24-04-2009 17:06
Przetłumaczenie tego tekstu jest Twoim obowiązkiem - wchodzi w zakres Twojej nauki języka. Wywiąż się z tego obowiązku najlepiej, jak swoimi siłami potrafisz - dopiero wtedy masz prawo prosić o wsparcie.

Zaprezentuj na tym forum swoją własną (nie szkodzi, jeśli niezbyt udaną!) próbę przekładu przy pomocy słownika i podręcznika gramatyki (nie programu-translatora!) - poproś o sprawdzenie, uzupełnienie...

Wtedy masz szansę uzyskać KONKRETNĄ pomoc.

O zrobienie tego ZA CIEBIE, czyli o tzw. "gotowca" prosić nie wolno - zabrania tego regulamin forum (http://odpowiedz.pl/regulamin.html ; paragraf 6 punkt 3 c).Posty z takimi prośbami podlegają usunięciu z forum.


Moderator

P.S. Na tym serwisie nie ma cyrylicy !!! - możesz próbę swojej twórczości przedstawić na jakimś serwisie typu wrzuta.pl
pytanie:
odpowiedź: