Wszystko co powinnam wiedzieć o welonkach...?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

Wszystko co powinnam wiedzieć o ...
Napisano 11-11-2009 13:53
, przez Aanusia98
Witam wszystkich!
Mam akwarium 50litrowe, mam w nim filtr, grzałkę, pokarm dla rybek i środki akwarystyczne: MFC i Cristal. Akwarystyką zajmuję się od 10 miesięcy, hodowałam już różne rodzaje rybek, ale welonki mam po raz pierwszy...Wczoraj kupiłam ich 5, wszystkie mniej więcej po 5 cm długości i jednego glonojada który nie ma jeszcze 2 cm. Jedna z tych rybek zaraz po kupieniu nie ruszała się praktycznie z dna, nie wyg,wyglądała zbyt dobrze...inne rybki wesoło pływały po całym akwa a ona tylko na dnie przesiadywała i niewiele jadła...;/
Czy potraficie mi coś powiedzieć o tych rybkach i wyjaśnić zachowanie jednej z nich?;]
Wszystko co powinnam wiedzieć o ...
Napisano 27-09-2020 12:46:39
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Wszystko co powinnam wiedzieć o ...
Napisano 03-05-2010 18:45
, przez wera1225
hmmm a moze masz zle parametry wody akurat do tych rybek...
wiesz welony rosna bardzo duze rozmiary po 20 cm a nawet wiecej wiec mysle ze do 50 litrowego akwa 5 welonek to zaduzo moze poprostu bylo zbyt tloczno i wolala siedziec na dnie i polecala bym wycofac sie z chodowli welone kbo to ciezkie i wymagajace rybki do chodowania jezeli mowisz ze chodowalas juz inne rybki to moze powroc doo tego??
nie hce cie zniechcecac ani osadzac ale mysle ze jezeli juz kladziesz do 50 litrowego akwa 5 welonek to nie zabardzo moze akurat wlasnie lepiej sobie radzisz nie z tym a inynymi gat rybek a jezeli nie chcesz to moze zrob krewetkawrium??
no nie wiem ale napewno w takim akwa to z 2-3 gora welonki ;)) pozdrawiam
pytanie:
odpowiedź: