Opis pokoju po włosku ?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Opis pokoju po włosku...
Napisano 21-03-2010 21:03
, przez pr0devi2
Witam, czy mógłby mi to ktos przetłumaczyć na język włoski ? byłabym bardzo wdzięczna..

Mój pokój jest duży. Ma niebieskie ściany. W moim pokoju znajdują się meble. Na podłodze leży kolorowy dywan. Blisko okna znajduje się biurko, na nim stoi komputer. Obok biurka znajduje się regał z książkami. Po prawej stronie pokoju stoi wygodne łóżko. Nad nim wiszą plakaty. Pomiędzy meblami znajduję się półka, na której stoi telewizor. Mój pokój jest miły i czysty. Lubię spędzać w nim czas.
Opis pokoju po włosku...
Napisano 29-11-2020 08:45:32
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Opis pokoju po włosku...
Napisano 21-03-2010 21:13
Przetłumaczenie tego tekstu jest Twoim obowiązkiem - wchodzi w zakres Twojej nauki języka. Wywiąż się z tego obowiązku najlepiej, jak swoimi siłami potrafisz - dopiero wtedy masz prawo prosić o wsparcie.

Zaprezentuj więc na tym forum swoją własną (nie szkodzi, jeśli niezbyt udaną!) próbę przekładu przy pomocy słownika i podręcznika gramatyki (nie programu-translatora!) - poproś o sprawdzenie, uzupełnienie, wyjaśnienie trudnej reguły gramatycznej albo jakiegoś słówka czy zwrotu...

Wtedy masz szansę uzyskać KONKRETNĄ pomoc.

O zrobienie tego ZA CIEBIE, czyli o tzw. "gotowca" prosić nie wolno - zabrania tego regulamin forum (http://odpowiedz.pl/regulamin.html ; paragraf 6 punkt 3 c).Posty z takimi prośbami podlegają usunięciu z forum.


Moderator

pytanie:
odpowiedź: