Co mam robic gdy mj problem psychiczny ze soba jest bardzo powarzny? uleczcie mnie prosze!!?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Co mam robic gdy mj problem psychiczny ...
Napisano 24-04-2010 22:04
, przez OtoJa91
Mam problem psychiczy, polegajacy na tym ze oceniam sie wciaz negatywnie i pwtarzam sobie ze jestem glupi bo nie tknolem ksiazki od roku. Jak mam zmienic swoje myslenie?

Drugi moj problem to brak komunikacji z inymi ludzmi boje sie im dpowiadac na pytania i z nimi rozmawiac bo ogarnia mnie strach przed tym ze ktos wyzwie mnie od glupca a ja mu sie bede bal dpowiedziec dlatego ze palne cos glupiego i wszyscy mnie wysmieja. Co mam z sba zrobic? Czasem sobie mysle zeby zakonczyc swoj zywot ale nie mam na to odwagi, choc twierdze ze odwagą jest zyc dalej bezwzgledu na to co sie staie a samobujstwo to tchuzostwo.
Co mam robic gdy mj problem psychiczny ...
Napisano 01-06-2020 03:57:22
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Co mam robic gdy mj problem psychiczny ...
Napisano 25-04-2010 09:20
TYLKO ZAWODOWY PSYCHOLOG! Nie macie takiego w szkole? Są Przychodnie Psychologiczne, są psycholodzy w przychodniach zdrowia.

Rodzicom o tych problemach powiedziałeś? Oni powinni cię zaprowadzić.
Co mam robic gdy mj problem psychiczny ...
Napisano 07-05-2010 20:13
, przez RoxxD
Hmm ...
Głupi nie jesteś na pewno . :)

Jesteś osobą nieśmiałą ... najlepiej zacząć od sms-ów . pisz z kimś przez jakiś czas a później zacznij sie spotykać i rozmawaić . ja poznałam w taki sposób moją przyjaciółkę Ole :*
Nie bój się ludzi . są inne równie nieśmiałe osoby jak i Ty . ! może zacznij z nimi rozmawiać ? nie martw się że ktoś Cie będzie wyzywać . to małe prawdopodobieństwo :)

Więcej wiary w siebie . ! przed Tobą życie czeka . nie daj mu uciec przez nieśmiałość . ! :**
Co mam robic gdy mj problem psychiczny ...
Napisano 22-11-2010 22:31
, przez toyota
Psycholog pewnie zacznie od leków wyciszających w stylu hydroksyzyna. Trzeba zacząć od końca, czyli ustalić przyczynę tego, że się boisz. Zwykle leży ona głęboko w podświadomości. Tak jak napisał ktoś obok - tylko wizyta u specjalisty, który pomoże ci ją odkopać i naprawić to co się stało.
Co mam robic gdy mj problem psychiczny ...
Napisano 19-10-2011 16:55
zgłoś sie do psychologa na rozmowe.. tez coś takiego przechodziłam jakies 2 lata temu.. a teraz? po terapii jestem całkiem inna.. sama zaczynam rozmowy, jestem otwarta szczera.. nie boje się tego ze ktos mi cos powie bo "Polska - kraj wolny" każdy ma prawo do własnego zdania .. tak jak i ty..
pytanie:
odpowiedź: