Czy można poznać datę naszej śmierci?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Czy można poznać datę naszej śmierci...
Napisano 25-09-2011 12:13
, przez rusek166
http://sites.google.com/site/news048
Co myślicie na ten temat?...czy możliwe jest żeby istniał test, który dokładnie obliczy datę naszej śmierci??? Ja zamierzam przejść test...czy też ktoś chciałby?
Czy można poznać datę naszej śmierci...
Napisano 01-06-2020 08:20:29
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Czy można poznać datę naszej śmierci...
Napisano 28-09-2011 19:59
, przez she1922
http://sites.google.com/site/news048/ też słyszałam o tym teście...Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?
Czy można poznać datę naszej śmierci...
Napisano 11-10-2011 09:46
, przez Pioneer
Jak myślicie, co tak na prawdę dzieje się z nami po śmierci ? dusza ulatuje z ciała do nieba, piekła bądź czyśca ? przechodzimy reinkarnację w innego człowieka/zwierzę, cokolwiek ? czy może po prostu umieramy i przestajemy istnieć.. Ja sam nie wiem, najbliżej jest mi chyba do wiary w reinkarnację.
Druga sprawa, przewidywanie daty śmierci, podobno jest to możliwe i oczywiście udało się to Polakom, do tego stopnia, że przypadkami dokładnego przewidzenia daty zgonu przez polskie serwisy zainteresowali się amerykańscy naukowcy, szersze info tutaj http://sites.google.com/site/news048. Sądzicie że przewidzenie daty śmierci jest możliwe ? Wydaje mi się, że ludzie którzy umierają dokładnie w ten sam dzień, który wypadł im w serwisie ulegają po prostu sile autosugestii, choć jest to sprawa mocno tajemnicza. Zapraszam wszystkich do dyskusji.
Czy można poznać datę naszej śmierci...
Napisano 12-11-2011 19:27
, przez MBlondyna
Ostatnio znalazłam stronę internetową, na której można sprawdzić datę swojej śmierci. Dołączony jest również ciekawy artykuł: http://postlinknews.com/349news.php Wierzyć, nie wierzyć? Kto z Was chciałby poznać datę swojej śmierci? Moglibyście żyć z taką świadomością? Zgadzam się z faktem, że śmierć zgodnie z datą przepowiedzianą przez portal internetowy to czysta autosugestia, ale może jest w tym coś więcej?
pytanie:
odpowiedź: