Co myślicie o przyjaźni przez internet?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 08-11-2011 16:48
, przez Muzaa323
Poznałam kilka miesięcy temu chłopaka.Jest fajny i wgl. JAk do tej pory jest moim najlepszym przyjacielem. Nigdy go nie widzialam , on mnie prawie..CZasem rozmawiamy na skypie, ale rzadko. Bardzo go lubie. Postanowiliśmy , że pojadziemy na wakacje na kolonie..Ciągle mnie dręczy pytaniami " kiedy dasz mi swoje zdjęcie?<3 " Boje sie dac mu swoją fotke bo nie jestem zbyt ładna i nie chce go stracić. Kiedyś nawet spytałam sie go czy dla niego jest ważny wygląd czy ważniejszy charrakter itp.. On mi odpowiedział " Wygląd jest wazny ale nie najwazniejszy ." a dalej powiedział ze charakter jest tez wazny. NIe wiem co mysleć... Pomocy .. Prosze .. :|
Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 25-09-2020 19:00:56
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 29-01-2012 23:24
, przez kladii123
No więc tak nie popieram znajomości przez internet..ale z tego co mówisz to ten chłopak wydaje się miły i godny zaufania..:)
Prześlij mu swoje najładniejsze zdj..jakie masz.:) Wygląd nie jest najważniejszy. Zobaczysz że będzie zachwycony zdjęciem które mu prześlesz bo jeśli zależy mu na tobie to będzie się starał bez względu na wszystko być z tobą.Powodzenia życzę..:)
Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 29-01-2012 23:39
, przez nataaa
Myślę, że znajomość przez internet to nie najlepszy pomysł ale z tego co mówisz wynika że ten chłopak jest fajny i uważam że możesz mu zaufać. Wydaje mi się że możesz mu wysłać zdjęcie. Na pewno nie uwierze w to że, nie jesteś zbyt ładna, bo w końcu, kazda dziewczyna ma w sobie jakiś urok. Wyślij mu jedno z twoich najładniejszych zdjęć. Jeśli mu zależy na tobie tak bardzo jak ci na nim to z pewnością nie bedzie zwracał uwagi na to jak wyszłaś na zdjęciu. Powodzenia . . . ; ))
Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 31-01-2012 20:46
, przez wertus202
rozwiązanie to skype
Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 12-04-2012 02:18
6 lat temu poznałam miłego chłopaka, właśnie przez sieć. Widzieliśmy się raz, przez 30 minut, jechał do dziewczyny i się spieszył. Jesteśmy przyjaciółmi, wiemy o sobie wszystko i o wszystkim rozmawiamy. Co więcej. Od 4 lat jestem w związku, który zaczął się przez internet. Teraz mam rocznego syna i cieszę się, że zaufałam. Jednak trzeba uważać, nie zawsze trafić się może ktoś szczery, pamiętaj, żeby mieć dystans do ludzi poznawanych w sieci.. Może Ci się wydawać, że rozmawiasz z miłym młodym chłopakiem, a tak naprawdę po drugiej stronie kabelka siedzi starsza pani sąsiadka, która się z Ciebie nabija;) Bądź sobą, ale nie faj na 100%
Co myślicie o przyjaźni przez internet...
Napisano 17-04-2012 16:55
Nie wykluczam takiej przyjaźni, wcześniej się nabiajałam z tego, ale moja przyjacióka tak poznała faceta, potem brat poznał narzeczoną..

Ale bądź czujna, bo z tym wysyłaniem zdjęć... no, uważaj
pytanie:
odpowiedź: