Jakie jest zastosowanie komputera w pracy biurowej?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

Jakie jest zastosowanie komputera w ...
Napisano 08-11-2011 17:12
Jakie jest zastosowanie komputera w pracy biurowej?
Jakie jest zastosowanie komputera w...
Napisano 06-06-2020 00:01:13
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Jakie jest zastosowanie komputera w...
Napisano 17-08-2014 08:10
Komputer jest potrzebny w biurach do obliczania, pisania podań, pisania harmonogramów, prowadzenia ewidencji przyrządów pomiarowych, do przesłania pocztą elektroniczną wydruków i danych o przyrządach pomiarowych, do pisania i przesyłania korespondencji.
Dzięki komputerom banki szybko przeprowadzają transakcje finansowe, a ich pracownicy mogą w ciągu kilku sekund sprawdzić stan konta klienta. Powszechnie wykorzystywane są dzisiaj bankomaty. Mając konto na np. www.pkointeligo.pl każdy użytkownik może w kilka sekund nie ruszając się z domu przelać pieniądze na jakieś konto, zapłacić rachunki itp.

Komputery stanowią niezwykle przydatne narzędzie w nauce, a dzieje się tak za sprawą multimedialnych programów do nauki różnorodnych przedmiotów. Ich wielką zaletą jest interaktywność-czyli możliwość wpływania użytkownika na przebieg programu

Korzystając z edytorów tekstów piszemy, np. plakaty, dyplomy, zaproszenia, prace szkolne, gazetki szkolne. Wszystkie kupowane przez nas książki, pisma i gazety w całości tworzone są na komputerach.
pytanie:
odpowiedź: