Zastanawiałeś się nad biznesem franczyzowym?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

<

Zastanawiałeś się nad biznesem ...
Napisano 08-03-2012 15:08
Może biznes franczyzowy?
Może biznes franczyzowy? Przeprowadzany bezpłatne konsultacje franczyzowe. Dopasujemy model biznesu franczyzowego do preferowanych przez kandydata na franczyzobiorcę godzin pracy, roli w biznesie, możliwości inwestycyjnych. Reprezentujemy amerykańskie, kanadyjskie, brytyjskie marki z długoletnim doświadczeniem, które są zainteresowane wejściem na rynek polski. Kandydaci na franczyzobiorców są przeprowadzani przez 6 stopniowy proces. Identyfikujemy zdolności przywódcze, operacyjne, sprzedażowe, itp. by znaleźć biznes, który jest szansą na sukces. Link do testu franczyzowego opracowanego przez kanadyjskich specjalistów na priv.

Brzmi interesująco? Nowy pomysł? Nowe branże? Może warto spróbować
http://www.matchpointnetwork.c(...)n.aspx?vin=3211
W razie pytań skontaktuj się z nami : zadzwoń 48 604 567 806 albo napisz [email protected]
Zastanawiałeś się nad biznesem...
Napisano 28-01-2021 10:29:50
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Zastanawiałeś się nad biznesem...
Napisano 15-03-2016 21:48
, przez lenoreek
Mnie taki biznes jakoś nie kręci zdecydowanie wolę otworzyć jakąś restaurację albo sklep. Wiem jednak, że czasem warto też korzystać przy otwieraniu biznesu np z takiego http://cenabiznesu.pl/ serwisu bo jest tam sporo dobrych artykułów które mogą ułatwić start.
Zastanawiałeś się nad biznesem...
Napisano 24-01-2017 14:39
, przez Danni1990
Pamiętajcie tylko o tym, żeby koniecznie przed otwarciem biznesu przygotować wcześniej szczegółowy biznes plan. Nie można tego jednak robić na zasadzie przypadku. Warto zlecić firmie badawczej przeprowadzenie naukowego badania, chociaż na niewielkiej próbie badawczej potencjalnych klientów oraz podmiotów konkurencyjnych. Dzięki temu można odnaleźć nisze w swojej branży oraz uniknąć ryzyka niewłaściwych decyzji biznesowych. Dzięki temu możliwe jest bezbolesne przebrnięcie przez jakże trudny okres pierwszych miesięcy z nową firmą. Osobiście przed otwarcie biznesu zaufałem firmie badawczej z Rybnika, która zrealizowała dla mnie badania w 2 tygodnie i wyciągnęła wiele przydatnych wniosków. Znalazłem ich ofertę na stronie http://www.badania-rynku.com.pl/
Zastanawiałeś się nad biznesem...
Napisano 02-03-2018 20:48
, przez ulka223
Tak wiele razy, ale boję się, ze stracę wiele pieniędzy: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/poddanie-sie-egzekucji-aktem-notarialnym/
Zastanawiałeś się nad biznesem...
Napisano 16-03-2018 23:13
, przez hola82
Dokładnie zgadzam się ulka. Tutaj więcej ciekawych linków: https://vindicat.pl/baza-wiedzy/tag/biznes/
Zastanawiałeś się nad biznesem...
Napisano 29-07-2018 00:11
, przez ulka223
Hmmm, ja już od dawna miałam w głowie nieruchomości. Jak tylko rodzice zgodzili się na wykorzystanie jako zabezpieczenie naszego rodzinnego, dość sporego domu, to od razu poszłam do Financial home po pożyczkę. Dają fajne możliwości mlodym inwestorom.
pytanie:
odpowiedź: