Jak rozkreklamować swój biznes?

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

<

Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 15-07-2015 15:44
, przez Katafor
Cześć. Myślę o działalności gospodarczej, ale nie wiem skąd wezmę klientów. Jak polecacie promować firmę? Czy trzeba zatrudnić do tego jakąś agencję?
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 28-01-2021 09:01:53
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 15-07-2015 17:12
, przez dynamitri
Zapomniałeś powiedzieć o najważniejszym - jaka to będzie działalność ;) To ma naprawdę ogromne znaczenie. Nie powiedziałeś czy chcesz promować się w sieci czy tradycyjnie. w sieci zadbaj o stronę internetową i pozycjonowanie. A tradycyjnie, to koniecznie porządne wizytówki w dużych ilościach. Dawaj je jak największej ilości osób. W końcu któraś z osób zostanie Twoim klientem. Tylko drukuj je w solidnych drukarniach, które mają wysoką jakość wydruku, bo niektóre firmy wołają o pomstę do nieba. I ulotki. Z ulotkami podobna historia. Jak chcesz mieć pewność, że dotrą do odpowiednich osób, to sam je rozdawaj. I również drukuj je w polecanych miejscach.
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 17-07-2015 23:30
, przez malinaaaa
Otóż to, forma promocji w dużej mierze zależy od branży. Jeżeli prowadzi się lokalny biznes dobrym rozwiązaniem będzie marketing mobilny, czyli masowa wysyłka wiadomości sms/mms/vms, taki system można bezpłatnie przetestować na platformie http://serwersms.pl. Bardzo ważna jest również obecność w Internecie, żaden biznes nie ma dziś szans na powodzenie bez funkcjonalnej strony internetowej oraz profili w mediach społecznościowych.
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 01-07-2016 13:48
bardzo dobrym sposobem na start dla firmy i dla twojego produktu jest udział w targach branżowych. Ciekawe eventy tego typu organizują targi w Krakowie w swoim przepięknym EXPO! Można zdobyć klientów oraz pozyskać przydatne kontakty biznesowe! Teraz w Warszawie odbędą się targi opakowań Packaging Innovations na których moim zdaniem bardzo warto się pojawić bo to już 8 edycja a są bardzo popularne
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 19-01-2017 13:43
, przez Danni1990
Przede wszystkim warto wcześniej dowiedzieć się,jakie potrzeby występują w grupie potencjalnych klientów, a także dokonać ich segmentacji. W tym celu warto skorzystać z oferty firmy badawczej. Osobiście w swojej firmie korzystałem z oferty zamieszczonej na portalu http://www.badania-rynku.com.pl/ Spotkałem się z życzliwym kontaktem, szybką realizacją, a co najważniejsze, bardzo wysoką jakością przeprowadzonych analiz. Dzisiaj widzę, że dzięki badaniu reklama przyniosła bardzo duży skutek, co było niezwykle istotne zwłaszcza na początkowym etapie prowadzenia biznesu.
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 02-06-2018 18:51
https://zastrzezone.pl/ile-kosztuje-zastrzezenie-znaku-towarowego-w-ue/70,17,16 A tu nie będzie odpowiedzi?
Jak rozkreklamować swój biznes...
Napisano 29-06-2018 18:02
, przez hola82
Rozreklamować można różnorako https://6krokow.pl/ksiegi-rachunkowe-do-czego-sluza-i-kiedy-trzeba-je-prowadzic/
pytanie:
odpowiedź: