Podatek od nagrody jublieuszowej

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

<

Podatek od nagrody jublieuszowej...
Napisano 20-06-2005 15:40
, przez Natka1984
CZY TO PRAWDA, ŻE KWOTA NAGRODY JUBILEUSZOWEJ PODLEGA ZWOLNIENIU OD PODATKU?

JEŚLI TAK TO W JAKICH PRZYPADKACH?

PROSZĘ TAKŻE O JAKĄŚ USTAWE Z TYM ZWIĄZANĄ.

Z GÓRY DZIĘKUJĘ!!!
Nagroda jubileuszowa i podatek dochodowy...
Napisano 30-09-2020 11:58:56
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Nagroda jubileuszowa i podatek dochodowy...
Napisano 06-07-2005 21:08
, przez Jerzy
Nagroda jubileuszowa jest świadczeniem wynikającym ze stosunku pracy (z zawarcia umowy o pracę). W przepisach podatkowych wszystkie świadczenia ze stosunku pracy są traktowane tak samo - są opodatkowane. Nagroda jubileuszowa wypłacana jest na podstawie ustaleń podjętych przez pracodawce - nie wynika z Kodeksu pracy.
Zasady te ogólnie reguluje Kodeks pracy art. 772
pytanie:
odpowiedź: