wypracowanie o ulubionym sportowcu

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Dodaj swoje zadanie domowe za darmo

wypracowanie o ulubionym sportowcu...
Napisano 05-03-2006 12:41
Czy mógłby mi ktoś napisać jakieś krótkie i nieskomplikowane wypracowanie z rosyjskiego o ulubionym sportowcu, np. Adamie Małyszu, Otylii Jędrzejczak, Robercie Korzeniowskim ale moze być również o kimś innym. Bardzo proszę, jest mi to potrzebne na lekcję.
Mogę pomoc, ale napisz cos po polsku, ja...
Napisano 20-09-2020 18:45:00
, przez zadane
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
Mogę pomoc, ale napisz cos po polsku, ja...
Napisano 08-03-2006 07:16
, przez Nina Rolt
Mogę pomoc, ale napisz cos po polsku, ja tylko przetłumacze.
Michael Schumacher jest moim ulubionym ...
Napisano 08-03-2006 20:31
Michael Schumacher jest moim ulubionym sportowcem. Urodzony 3 stycznia 1969 w Hürth-Hermülheim, jest niemieckim kierowcą rajdowym i 7-mio krotnym mistrzem F1. Już bardzo szybko zaczął ze sportem- najpierw jeżdżąc kartami, by potem wkroczyć do F1. 1988 zostaje wicemistrzem Formuły Ford, potem zmienia na Formułę 3, na Team swojego menadżera Willy Webera. Potem wkroczyl do F1. Najpierw jeździł w Mercedesie (1990)/ dla Mercedesa, potem z Benettonem, by w końcu przejść do Ferrari.
Za każdym razem, gdy w TV leci F1, oglądam to sobie. To jest bardzo ciekawe. Michael Schumacher jest najlepszy. Wprawdzie zdobył w tym sezonie tylko 2 punkty i żadnego zwyciestwa, ale już wielokrotnie udowodnił, jaki jest dobry. Dlatego jestem przekonana, że i w tym roku będzie mistrzem świata.
Najbardziej podziwiam jego opanowanie. Ma zawcze czas, by porozmawiać z fanami, dlatego jest najlepszy.
Lubię go jako sportowca, dlatego, że wykorzystuje swoją popularność w pozytywnym sensie. Za każdym razem udziela się dla biednych dzieci, w tym roku ofiarował 7 milionów dolarów dla ofiar Tsunami.
Michael Schumacher jest moim zdaniem bardzo sympatyczny i odpowiedzialny.

Byłabym bardzo wdzieczna za napisanie, najlepiej do niedzieli.
Michael Schumacher jest moim ulubionym...
Napisano 20-04-2010 23:01
Michael Schumacher is my favorite athlete. Born January 3, 1969 in Hürth-Hermülheim, is a German racing driver and 7-time champion F1. Already very soon began to sport-riding first cards
, Would then step into F1. 1988 Formula Ford is vice, then changed to the Formula 3, his team manager Willy Weber. Later he entered F1. First ride in a Mercedes (1990) / for the Mercedes, then with Benetton to finally move to Ferrari.
Every time you fly F1 on TV, watch it yourself. It is very interesting. Michael Schumacher is the best
. Although he won the season just 2 points and no victories, but has repeatedly demonstrated what is good. Therefore, I am confident that this year will be world champion.
Most admired his composure. Zawcze has time to talk with the fans, it is the best.
I like him as an athlete, because he uses his popularity in a positive sense. For each time granted for poor children this year offered 7 million U.S. dollars for victims of the Tsunami.
Michael Schumacher is in my view, very friendly and responsible.
Michael Schumacher jest moim ulubionym...
Napisano 21-04-2010 07:23
@nataszka1603 : Jakoś dziwnie twój ROSYJSKI jest podobny do ANGIELSKIEGO :D :D :D
pytanie:
odpowiedź: