Praca w Anglii

1. Zadaj pytanie
2. Odpowiedz
3. Dowiedz sie więcej
PROLINK

Polecane pytania


Zadaj własne pytanie

<

Praca w Anglii...
Napisano 01-03-2005 15:18
, przez Anonymous
Szukam osoby, ktora moze mi udzielic informacji na temat pracy w Anglii i zakwaterowania; kogos, kto tam byl i wie, gdzie mozna sie zwrocic, gdy tam sie zajedzie, mile widziane adresy i telefony.

Ewa
no ja nie polecam job center...
Napisano 22-01-2021 23:12:27
Sprobuj na https://dojrzewamy.pl. Pisza ponad 2000 odpowiedzi dziennie!
no ja nie polecam job center...
Napisano 19-04-2005 10:14
, przez VeGaSick
Nie polecam Job center, bo tam znajdują się ofert dla ludzi w większości bez insurrance number, który wyrobią ci w przeciągu 2 miesięcy, a taka praca bardzo często jest najgorzej płatna, każde miasto ma swoją tzw. aleję agencji, gdzie jest ich najwięcej, trzeba tam się udać (pod warunkiem że znasz nieźle angielski) i stukać od drzwi do drzwi, aż znajdziesz taką, gdzie numeru nie trzeba. Często gęsto mozna znaleźć o wiele lepszą prace niż w job center i lepszą nie tylko jeżeli chodzi o warunki, ale i o płace. Nie wiem, do jakiego miasta się wybierasz, więc takiej "ulicy z agencjami " nie jestem w stanie Ci podać ;) coś jeszcze??
W Anglii najnizsza stawka za godzine ...
Napisano 03-06-2005 19:27
, przez Aguska_86
W Anglii najnizsza stawka za godzine wynosi 4.5 funta, ale tyle najczesciej sie dostaje, jezeli jest sie zatrudnionym przez agencje. Jezeli jest sie zatrudnionym od razu przez firme, dostaje sie o wiele wiecej.
Znalazłam całkiem ciekawą stronę, wyglą...
Napisano 20-07-2005 14:19
, przez Monika M.
Znalazłam całkiem ciekawą stronę, wygląda na to, że to informacje z pierwszej ręki:

O obowiązkach i prawach, jakie wiążą się z pobytem, praca w Anglii, krąży wiele, często nieprawdziwych, informacji, które zamiast pomóc, wprowadzają w błąd. Więcej na:

http://www.praca-w-anglii.ezin.pl/index.php?site=136
pytanie:
odpowiedź: